Bursa Chiller Tamir servisi

Birçok endüstrinin soğuk hava sistem ihtiyaçları chiller adı verilen soğutma sistemi tarafından karşılanmaktadır.Sadece endüstriyel ve sanayi tipi soğutma da değil tıp ve bilim ve arge dünyası gibi kritik yerlerdeki soğutma ve iklimlendirme ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Mc Quay Chiller, York Chiller, Carrier Chiller, Clivet Chiller, Climaveneta Chiller, Trane Chiller, Roca Chiller, Teba Chiller gibi markalarda uzmanlaşmış ve eğitilmiş teknikerlerimiz ve bu markaların orijinal ve garantili parçalarını temin eden idari personelimiz bizi aradığınız andan itibaren cihazınızın arızasını gidermek için hizmet edecekleridir.

Bursa chiller firması olarak Uzman kadromuz chiller arızalarında hemen müdahale edip eski cihazlarınızı çevresine zarar vermeden vermeden montaj işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmektedirler. Chiller cihazlarda düzenli olarak yılda en az bir kere filtre temizliği ve diğer önemli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı periyodik yapılan ve düzgün montajı yapılmış chiller soğutucular daha verimli ve ekonomik çalışırlar.

CHİLLER TİPİ SOĞUTMA Sistemi NEDİR?

Kullanıldığı ortam ve binalarda ; kullanılan soğutma için kull

anılan suyu , hazırlayıp kullanıcılarına dağıtan sistemle chiller soğutma sistemleri ( ÇİLLER) adı verilir. Chiller soğutma sistemi bir başka deyişle ortamdaki ısınan havayı dışarı atarak ortamın soğutulmasını sağlar. İki kategoriye ayrılırlar:

HAVA SOĞUTMALI CHILLER CİHAZLARI: Hava ile soğuyan cihazlardır. Fanlar sayesinde, kondanserden geçen soğutucu akışkan maddeyi soğutur.

SU SOĞUTMALI CHILLER CİHAZLARI: Su ile soğuyan cihazlardır. Bu tip chillerlerde kule fanları bulunur. Kondanser ünitesindeki boruların iç kısmında ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, bu kulede soğuyarak görevini yapmaktadır.

Her marka Chiller cihazının montaj-de montaj, servis hizmetleri için Bursa Chiller Tamir servisi ni aramaktan çekinmeyin.

05469591616 Teknik Destek Talebinde Bulunabilirsiniz.

Bursa Soğutma Servisi

SERVİS HİZMET VERDİĞİMİZ ÜRÜN GRUPLARI BAZILARI

Verdiğimiz hizmetlerin temel yapı taşı aynı zaman da yaptığımız işlerin devamı niteliğinde gördüğümüz bursa soğutma servisi hizmetlerine ayrıca önem veriyoruz. Endüstriyel soğutma sistemleri  Mesleki tecrübemiz gereği bir çok işletmenin can damarı olan soğutma sistemlerinin aksamadan işlemesinin  taşıdığı önemi biliyor, alacağımız sorumluluk konusunda kendimize güveniyoruz.

Bursa Endüstriyel Soğutma servisi

1 Yıl Garantili Servis

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.
Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli

çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir.
Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.