bursa kombi tamir servisi

                         Bursa Kombi Teknik Servisi

Bursa Kombi Tamir Servisimiz Türkiye’de kombi kullanılmaya başladığı yıllarda kombi teknik servisi olarak müşterilerine destek vermeye başlamış, Türkiye’nin en köklü kombi teknik servislerinden biridir.
Yaklaşık 21 yıldır beyaz eşya sektöründe bursa’ın her semtine en hızlı ve en uygun fiyatlar ile kombi servisi ve bakımı hizmeti vermekteyiz. Kombiler doğru kullanıldığında ve minimum 1 yılda bir bakım yapıldığında çok uzun yıllar kullanılabilecek elektronik eşyalardır.
Bacalı kombiniz mi arızalandı? Yada hermatik yada yoğuşmalı kombinizde mi arıza var, hemen bizi iletişim formumuzu doldurarak yada çağrı merkezimizi arayarak ulaşmanız mümkündür
Arızalanan yada bakıma ihtiyacı olan kombinize acil olarak servis yönlendirmesi yapabilir ve hangi saate ihtiyacınız varsa o saatte size hizmet verecek servisimizi çağırabilirsiniz.

Bursa merkez  Servisi’nin tecrübeli ekibinden teknik destek almak için hemen arayın 0546 959 1616

Kombi ile ilgili problem yaşıyorsanız, cihazınızın marka ve modelini bize bildirdiğiniz taktirde  en kısa zamanda servis hizmeti sunulacaktır.

Kombi, tamir arızaları, aksesuar, yedek parça sorunları, elektriksel problemler, cihazın çalışmaması vb. her türlü problemlerde sizlere çözüm odaklı hizmet sunan bursa merkez servisi’neulaşmak için 0546 959 1616 aramanız veya iletişim servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bursa Kombi Servisi arıza ve problemlerinde, profesyonel çözümler üreten servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kombi ile ilgili olabilecek tüm sorunları ve arızaları çözümleyelim.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

*Vaillant kombi servisi

*Baymak kombi servisi

*Ferroli kombi servisi

*Bosch kombi servisi

*Ariston kombi servisi

*Demirdöküm kombi servisi

*Baykan kombi servisi

*Fer kombi servisi

*Baxi kombi servisi

*Baykan kombi servisi

*Beko kombi servisi

*Arçelik kombi servisi

 

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Merkez Servis Bursa olarak bilinen bir çok markanın yanı sıra piyasada yer alan tüm markalara teknik servis hizmeti vermekteyiz

Acil Teknik Servis Çağırın!

Acilen Teknik Servise mi ihtiyacınız var? Bursa ili ve çevresindeki tüm müşterilerimize en kısa sürede cevap veriyoruz!