Lazer Epilasyon Soğutucu tamir servisi

 

Lazer Epilasyon Soğutucu tamir servis Zimmer CRYO-5
Zimmer CRYO-6 Cryo deep plus

Hangi marka  olursa olsun, çağrı merkezimizden bize ulaşmanız durumunda,  alınında uzman  servis ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Size Epilasyon Soğutucu  arızasını gidermek için en uygun teklif bildiriyor ve tamirine karar vermeniz durumunda yerinde tamir işlemini başlatıyoruz. markalarıyla gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve kendini gelişen teknolojiye göre aldıkları eğitimler sayesinde üst seviye bilgi donanımına sahip ekiplerden oluşmaktadır.

Lazer Epilasyon Soğutucu tamir servis sadece arızasını gidermiyor, bir daha arıza yaşamamanız için yapmanız gerekenler konusunda sizlere detaylı bilgi aktarıyoruz. 23 yıllık tecrübesi ile sizden servisimizden yararlanıp  arızanızı gidermek isterseniz iletişim formumuzu doldurmanız yada çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Hemen Ara 0546 959 16 16

Bursa Lazer Epilasyon Soğutucu tamir servis arızaları, aksesuar, yedek parça sorunları, elektriksel problemler, cihazın çalışmaması vb. her türlü problemlerde sizlere çözüm odaklı hizmet sunan firmamıza ulaşmak için 0546 959 1616 aramanız veya iletişim servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Lazer Epilasyon Soğutucu tamir servis arıza ve problemlerinde, profesyonel çözümler üreten servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Lazer Epilasyon Soğutucu tamir servis  ile ilgili olabilecek tüm sorunları ve arızaları çözümleyelim.

1 Yıl Garantili Servis

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.
Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş yedek parça stokumuz ile  markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli

Lazer Epilasyon Soğutucu tamir servis , çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir.
Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.