nilüfer petek temizliği

Hemen Ara 0546 959 16 16

Nilüfer Petek Temizliği

petek temizleme servisi

Nilüfer Petek Temizliği

Bursa Nilüfer Petek Temizliği ve kombi bakım servisi ; Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve çamurlaşma olur, özellikle çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha sık olarak görülür. Ortaya çıkan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve pahalı ısınma sorunlarına neden olurlar. Oluşumların ısıtma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar; – Isı sirkülasyonunun tam olarak yapmamasından kaynaklanan ısı sorunları meydana gelmektedir  şirketimiz bu tür sorunlara teknolojik çözüm sunmaktadır .

Petek temizliği fiyatları neye göre belirlenir ? Petek temizleme fiyatı kombili sistemlerde petek adetine göre yerden ısıtma sistemlerine ise m2 ölçüsüne göre belirlenir. Firmamız 2020 petek temizleme fiyatlarını adet başı 35 TL olarak belirledi ancak  7 peteği geçen daireler için özel indirimlerde sunuyoruz.

nilüfer petek temizliği Servisi  tecrübeli ekibinden teknik destek almak için hemen arayın 0546 959 1616

Nilüfer Petek Temizliği Servisi Hizmetimiz Mahallelerini Kapsamaktadır.        

100 Yıl Mahallesi – Ahmetyesevi Mahallesi – Alaaddinbey Mahallesi – Altınşehir Mahallesi – Ataevler Mahallesi  Balat Mahallesi – Barış Mahallesi – Beşevler Mahallesi – Cumhuriyet Mahallesi – Çalı Mahallesi  Çamlıca Mahallesi – Demirci Mahallesi – Dumlupınar Mahallesi – Ertuğrul Mahallesi – Esentepe Mahallesi • Fethiye Mahallesi – Görükle Mahallesi – Gümüştepe Mahallesi – Hasanağa Mahallesi – Işıktepe Mahallesi • İhsaniye Mahallesi – İstiklal Mahallesi Karaman Mahallesi – Kurtuluş Mahallesi – Küçüksanayi – Kültür Mahallesi – Esentepe Mahallesi – Minareliçavuş Mahallesi – Nosab – Odunluk Mahallesi – Osb – Özlüce Mahallesi – Sakarya Mahallesi – Üçevler Mahallesi – Ürünlü Mahallesi Göçmen konutları

1 Yıl Garantili Servis

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.
Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli

çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir.
Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Merkez Servis Bursa olarak bilinen bir çok markanın yanı sıra piyasada yer alan tüm markalara teknik servis hizmeti vermekteyiz

Acil Teknik Servis Çağırın!

Acilen Teknik Servise mi ihtiyacınız var? Bursa ili ve çevresindeki tüm müşterilerimize en kısa sürede cevap veriyoruz!