ihsaniye Buzdolabı Tamir Servisi

İhsaniye Buzdolabı Tamir Servisi olarak , bakım ve tamiri en kısa sürede yapıyor ve teslim ediyoruz.

Alp Teknik servisin tecrübeli ekibinden teknik destek almak için hemen arayın 0546 959 1616 ile ilgili problem yaşıyorsanız, cihazınızın marka ve modelini bize bildirdiğiniz taktirde buzdolabı servisi olarak en kısa zamanda servis hizmeti sunulacaktır.

Buzdolabı,  arızaları, aksesuar, yedek parça sorunları, elektriksel problemler, cihazın çalışmaması vb. her türlü problemlerde sizlere çözüm odaklı hizmet sunan  firmamıza ulaşmak için 0546 959 1616 aramanız veya iletişim servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Alp Teknik servisin  İhsaniye Buzdolabı Tamir Servisi  Her Marka arıza ve problemlerinde, profesyonel çözümler üreten servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Buzdolabı ile ilgili olabilecek tüm sorunları ve arızaları tamirini çözümleyelim.

1 Yıl Garantili Servis

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza
sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş yedek parça stokumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi
geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli

çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir.
Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Randevulu Servis

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarımızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz.
Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.

Nilüfer buzdolabı Tamir Servisi Hizmet verdiğimiz bölgeler

Bursa Nilüfer Mahalleleri                                                                

100Yıl Mahallesi – Ahmetyesevi Mahallesi – Alaaddinbey Mahallesi – Altınşehir Mahallesi – Ataevler Mahallesi  Balat Mahallesi – Barış Mahallesi – Beşevler Mahallesi – Cumhuriyet Mahallesi – Çalı Mahallesi  Çamlıca Mahallesi – Demirci Mahallesi – Dumlupınar Mahallesi – Ertuğrul Mahallesi – Esentepe Mahallesi • Fethiye Mahallesi – Görükle Mahallesi – Gümüştepe Mahallesi – Hasanağa Mahallesi – Işıktepe Mahallesi • İhsaniye Mahallesi – İstiklal Mahallesi Karaman Mahallesi – Kurtuluş Mahallesi – Küçüksanayi – Kültür Mahallesi – Esentepe Mahallesi – Minareliçavuş Mahallesi – Nosab – Odunluk Mahallesi – Osb – Özlüce Mahallesi – Sakarya Mahallesi – Üçevler Mahallesi – Ürünlü Mahallesi Göçmen konutları